O nas – Q10

Gabinet weterynaryjny w biurowcu Q10 został otwarty na początku 2016 roku. Oprócz poczekalni i gabinetu przyjęć dysponuje salą operacyjną oraz niewielkim szpitalem. Jest to stosunkowo niewielki punkt weterynaryjny, jednak świadczone tu usługi mają podobnie szeroki zakres, jak w dużych lecznicach. O tym, czym się zajmujemy więcej przeczytasz TUTAJ.

Kadra

W gabinecie na co dzień przyjmuje jeden lekarz – lek. wet. Jakub Ciemachowski, absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Jego ulubione dziedziny weterynarii to m.in. dermatologia, chirurgia i interna. Swój czas wolny najchętniej spędza za malarską sztalugą, w swojej niewielkiej pasiece, lub z przyjaciółmi i rodziną. Doktor Jakub uważa, że w pracy lekarza weterynarii najważniejsze są skrupulatność, dokładność oraz ciągłe poszerzanie i aktualizowanie swojej wiedzy.

Wizyty

Jeśli planują Państwo odwiedzić nas ze swoim pupilem, lepiej jest umówić się telefonicznie lub osobiście z lekarzem na wizytę. W ten sposób unikną Państwo ewentualnego czekania, zwłaszcza, że wizyty u doktora trwają zawsze tyle, ile jest to konieczne – czasem 15 minut, czasem ponad godzinę. W naszej poczekalni znajduje się również tablica z rozpiską zabiegów, ułatwiająca Państwu zaplanowanie swojego czasu.